Hore

Elektronický podpis

Jednoduchý elektronický podpis

Posielajte, podpisujte a schvaľujte dokumenty online.
Vložte svoje PDF a jednoducho potiahnite jednotlivé polia.
Vyskušajte si Demo

Získajte podpísané dokumenty rýchlejšie.

Zjednodušte procesy, zvýšte produktivitu.

Odoo Sign je rýchly a pohodlný spôsob odosielania, podpísania a schvaľovania dokumentov. Pripravte zmluvy vložením blokov, ktoré majú strany vyplniť, pošlite žiadosti o podpis v priebehu niekoľkých sekúnd a sledujte stav zaslaných dokumentov.

Fungujte bez papierov, zvýšite ROI

Využite všetky výhody nášho jednoduchého a plne prepojeného riešenia
pre elektronické podpisovanie

Znižujte náklady

Zabudnite na skryté náklady ako je tlač, kopírovanie, faxovanie, skenovanie, skartovanie a odosielanie. Všetko je dostupné online z akéhokoľvek zariadenia.

Ušetrite čas

Už nečakajte dni alebo dokonca týždne, kým všetky strany podpíšu vaše dokumenty. Posuňte sa dopredu a uzatvárajte svoje obchody iba niekoľkými kliknutiami.

Znížte chybovosť

Odstráňte manuálne operácie a zlepšite kvalitu vyplnených a podpísaných dokumentov. Skontrolujte, či sú podpísané časti, ktoré vyžadujú podpis.

Odstráňte všetky riziká

Nebojte sa, kryjeme vás.

100% bezpečnosť

Už nikdy nestraťte dôležité dokumenty. Uchovávajte všetky zmluvy a iné právne dokumenty s pokojom. Všetky komunikácie sú zašifrované, aby zabezpečili prístup k obsahu iba oprávneným osobám.

Podporujte každú úroveň vašej organizácie

Zjednodušte celý pracovný postup a zvýšte efektivitu

Odbyt a operácie

Zvýšte rýchlosť výnosov a skráťte predajný cyklus automatizáciou procesu podpisovania vašich zmlúv. Zlepšite svoje vzťahy so zákazníkmi.

Ľudské zdroje a personálne zabezpečenie

Zlepšite procesy prijímania a interakcie so žiadateľmi prostredníctvom zasielania elektronických formulárov a pracovných zmlúv.

Dane a účtovníctvo / správa

Ľahko sledujte všetky dokumenty, oneskorenia a postupy. Zostaňte vždy organizovaný vďaka dokumentom dostupným v elektronickej podobe.