Hore

Podujatia

Vytvorte on-site
& online podujatia

Organizujte, zverejnite, propagujte a predávajte. Vyskúšajte si trial verziu

Usporiadajte udalosti, ktoré budú v súlade
s vaším publikom.

Kompletná platforma na spravovanie udalostí, schopná zvládnuť udalosti akéhokoľvek typu alebo rozsahu.
Platforma Odoo Podujatia pokrýva všetky úlohy plánovača udalostí od organizácie podujatí a predaja lístkov až po viditeľnosť a propagáciu akcie.


konferencie

webináre

festivaly

kurzy

dobročinné podujatia

výstavy

Zosúlaďte kalendáre a zmanažujte rečníkov

Jednoducho zlaďte obsah vášho podujatia.

Add a presenter proposal form to your event page to allow visitors to submit talks and speaker nominations. Organize the validation process of every event or presentation and schedule them in minutes.

Automaticky zobrazte program eventu priamo na vašich webových stránkach. Umožnite svojim návštevníkom jednoduché vyhľadávanie a prehľadávanie v rozvrhu udalostí a rýchle filtrovanie podľa dátumu, polohy, označení a rečníkov.

Predávajte lístky online

Automatizujte proces registrácie a platby.

Spravujte registráciu na podujatie a online predaj vstupeniek. Vyberte si, či chcete zverejniť bezplatnú udalosť alebo či si účastníci zakúpia vstupenky cez stránku daného eventu. Vyberte spôsob platby buď kreditnou kartou online alebo vystavením faktúry na zákazníka. Zadajte špeciálne podmienky, ako sú ceny vstupeniek v predpredaji, členské výhody a benefity alebo viacnásobné úrovne vstupeniek. Všetko, čo potrebujete na zvýšenie návštevnosti udalosti a správu zoznamov hostí z jedného miesta.Nechajte sponzorov, aby prišli k vám

Predávajte sponzorstvo a propagujte svojich partnerov.

Jednoducho riaďte existujúcich a nových sponzorov pomocou platformy Odoo Udalosti. Pridajte k podujatiam svojich sponzorov a zverejňujte sponzorov v poradí podľa úrovne sponzorstva, ktorú si zakúpia na spodku každej stránky príslušného podujatia. Predávajte sponzorské balíky online prostredníctvom Odoo eCommerce.

Všetky nástroje propagácie

Propagujte udalosti efektívne na všetkých kanáloch.

Segmentujte svoje publikum a využite sociálne siete a e-mailový marketing na propagáciu vašich udalostí správnemu publiku. Nastavte automatizované kampane pre všetkých účastníkov alebo prispôsobte obsah konkrétnym typom alebo segmentom zaregistrovaných. Optimalizujte konverzie s cieľovými stránkami ad-hoc pre rôzne marketingové kampane.

Google Analytics
prepojenie

Sledujte analýzy udalosti na každom kroku.

Integrácia Odoo so službou Google Analytics je automaticky nastavená tak, aby sledovala akýkoľvek typ udalosti prostredníctvom online kariet a kontroly, výzvy na akciu atď. Každý z marketingových nástrojov Odoo je tiež prepojený so službou Google Analytics a tak vám poskytuje úplný 360° pohľad na vašu firmu.

SEO prepojenie

Zvýšte viditeľnosť a prilákajte viac účastníkov.

Nástroje SEO pripravené na okamžité použitie sú k dispozícii priamo v Odoo a to bez nutnosti konfigurácie. Návrhy kľúčových slov založené na najvyhľadávanejších výrazoch na Googli vám umožnia citlivo usporiadať obsah a propagovať vaše udalosti.

Plne prepojené s ostatnými Odoo aplikáciami

Tvorca webových stránok

Získajte úžasné firemné webové stránky. Plne prispôsobiteľné a priateľské aj pre SEO .

Objavte viac

Blog

Pritiahnite viac potenciálnych zákazníkov s víťaznou marketingovou stratégiou obsahu.

Objavte viac

CRM

Zaujmite potenciálnych zákazníkov cez vaše stránky udalostí a skráťte svoj predajný cyklus.

Objavte viac

Email marketing

Vytvárajte efektívne e-mailové kampane, ktoré zvyšujú množstvo konverzií a sledujte svoj úspech.

Objavte viac