Hore

Tvorca webových stránok

Nástroj na tvorbu webových stránok pre vaše podnikanie

Jednoduchý. Mobilný. Open Source. Vyskušajte si Demo

Zabudnite na c<>de

Stačí len “chytiť a presunúť” obchodné funkcie

Všetko, čo Váš biznis potrebuje, dostanete okamžite pripravené na použitie.

Vytvorte webovú stránku a postupne, ako bude Vaše podnikanie rásť, pridávajte funkcie: pracovné miesta, eCommerce, zákaznícky portál, udalosti, firemný blog, call-to-action, newsletter, atď.

Vaša značka.
Vaša webová stránka.

Získajte webovú stránku, ktorá sa automaticky nastaví tak, aby sa prispôsobila Vašej značke a štýlu.

Značka je rozhodujúca pre obchodný úspech. Odoo vám poskytuje nástroje na ľahké dosiahnutie potrieb brandingu.

Premeňte návštevníkov na zákazníkov.

Plne integrovaný marketingový balík

SEO nástroje

Náš nástroj na optimalizáciu pre vyhľadávače (Search Engine Optimization) sa spája s Googlom a analyzuje dosah Vášho obsahu v reálnom čase. Získajte viac návštevníkov vďaka lepšie cielenému obsahu.

Vaša webová stránka je predvolene optimalizovaná, takže sa nemusíte obávať technických presmerovaní, o rýchlosť stránky, google schémy.

CALL TO ACTION

Easily drag & drop call-to-actions to boost your conversion rates on every page: customize forms, add pop-ups on exits, fine tune newsletter subscriptions, etc.

Get an efficient lead nurturing with marketing automation and have everything integrated with your CRM.

A/B TESTOVANIE

Pred spustením akejkoľvek stránky otestujte možné variácie. Jedným kliknutím spustite A/B testovanie. Použite prepojenie s inými modulmi na meranie vplyvu na potenciálnych zákazníkov, výnosy, miery konverzie atď. Nič nie je potrebné nastavovať, všetko je pripravené na okamžité použitie.

Ušetrite čas tým, že celý Váš marketingový balík bude plne prepojený. S Odoo je získanie špičkového automatizovaného marketingu hračka.

SLEDOVANIE NÁVŠTEVNOSTI

Sledujte návštevnosť na Vašej stránke aj mimo nej. Zmerajte výkon svojej marketingovej kampane, či už prebieha prostredníctvom e-mailu, externých webových stránok alebo sociálnych sietí.

Jediným kliknutím sledujte stránky a automaticky dostávajte upozornenia do Vášho CRM, keď Vaši potenciálni zákazníci navštívia kľúčové stránky. Spustite live chat, aby ste ich kontaktovali hneď, ako navštívia Vašu stránku.

EMAIL MARKETING

Od získania emailových kontaktov až po hromadnú korešpondenciu, dostanete všetko plne integrované. Získajte štatistiky priamo do Vášho e-mailu, od počtu kliknutí po výnosy s úplným prepojením medzi predajom a účtovníctvom.

Zabudnite na používanie aplikácií tretích strán. Nepotrebujete importovať alebo exportovať zoznamy kontaktov, nastavovať sledovanie medzi e-mailami, webovými stránkami a objednávkami, atď. Všetko je pripravené na okamžité použitie.

Rozšírte svoj web stovkami aplikácií


ONLINE PREDAJ

 • eCommerce
 • eBay
 • lístky na podujatia

KOMPLETNÝ MARKETINGOVÝ BALÍK

 • získavanie potenciálnych zákazníkov
 • sledovanie potenciálnych zákazníkov
 • live chat
 • hromadná korešpondencia

MANAŽMENT OBSAHU

 • blogy
 • prezentácie
 • fóra, Q&A

PREPOJENÉ OBCHODNÉ FUNKCIE

 • nábor
 • helpdesk